Atora

Oferta nr ELT31854


Kiedy mieszkasz na Lazurowym Wybrzeżu czas przestaje mieć tak duże znaczenie. W każdej chwili możesz poczuć się jakbyś tam był/była wybierając luksusowy apartament w Niechorzu. Unikatowa, luksusowa inwestycja stylizowana w klimacie francuskim zlokalizowana tuż przy plaży. Zalety nieruchomości: - tylko 6 apartamentów w budynku, - teren ogrodzony, monitorowany z videodomofonem, - system alarmowy w każdym z apartamentów, - winda i światłowód w budynku, - miejsce postojowe naziemne w cenie nieruchomości, - pełna własność lokalu (wyodrębniona księga wieczysta), - dodatkowe miejsce wypoczynku - taras na dachu budynku skąd rozpościera się widok na morze, - w każdym z apartamentowców zainstalowano indywidualnie pompy ciepła produkujące własną energię ciepła z OZE na potrzeby ogrzewania i ciepłej wody oraz urządzenia do rekuperacji (odzysk ciepła) zapewniający komfort termiczny zimą (grzanie) i latem (chłodzenie). Ww. rozwiązania znacząco ograniczają wprowadzanie do mieszkań zanieczyszczonego powietrza co działa antysmogowo i antyalergicznie, a jednocześnie zapewnia stały napływ świeżego powietrza. Konstrukcja budynku wykonana z prefabrykatów z keramzytobetonu. Materiału mrozoodpornego, całkowicie niepalnego i odpornego na grzyby i pleśnie. Okna trzyszybowe PCV – rozsuwane HS – aluminiowe. Tarasy wyłożone deską kompozytową przystosowane do indywidualnego zamontowania jacuzzi Mieszkanie na parterze o powierzchni ok 84 m2 składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym (ok. 38 m2), - sypialni z przejściem do łazienki (ok. 12 m2), - sypialni (ok. 10 m2), - łazienki ( 10 m2 i 3 m2), - korytarz (ok. 11 m2). Dodatkowo ogródek do wyłącznego korzystania (ok. 130 m2). Do ceny 1 221 770,00 zł netto należy doliczyć VAT 23 %. W sprzedaży również dwa pozostałe apartamenty o metrażu ok. 107 m2 na pierwszym piętrze (1 651 215 zł netto + vat 23 %) i drugim piętrze (1 704 480,00 zł + VAT 23 %). Kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z bazy naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 1 221 770 zł
Cena za m2 14 163 zł
Miejscowość Rewal, Niechorze
Stan prawny Własność
Rok budowy 2021
Powierzchnia 86 m2
Standard Stan deweloperski
Liczba pokoi 3
Typ kuchni Aneks
Dodatkowe Winda, Garaż, Internet, Klimatyzacja, Jacuzzi
Wyświetleń 237
Dane Agenta
Ewelina Rojkowska
kom.: 517 624 813
e-mail: ewelina@elite.nieruchomosci.pl