Notes (0)
!!! OBNIŻKA CENY o 500 tyś pln !!!


Przedmiotem oferty jest inwestycja z bardzo wysoką stopą zwrotu dla przyszłego nabywcy, położona w Rewalu nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim, funkcjonująca jako dobrze prosperujący pensjonat z możliwością dalszej rozbudowy, na działce o pow. 1043 m2.
    
   Obiekt to budynek letniskowy w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 190 m2, składający się z 5 dwupoziomowych segmentów/apartamentów o powierzchni ok 40m2 każdy, mogący pomieścić do 6 osób w segmencie (łącznie do 30 osób w budynku).
    
   W skład każdego apartamentu wchodzą:
   - Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą i prysznicem oraz taras,
   - Piętro - 2 dwuosobowe sypialnie, w tym jedna z wyjściem na duży balkon.
    
   Do każdego segmentu jest osobne wejście.
    
   Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone i umeblowane, przygotowane do przyjęcia gości.
    
   Budynek został oddany do użytku w 2023 r, został wybudowany z wysokiej jakości materiałów, dbając o najdrobniejszy szczegół (dostępna pełna dokumentacja).
    
   Nieruchomość jest przygotowana pod sezonowy najem krótkoterminowy.
    
   Dodatkowo istnieje możliwość postawienia drugiego bliźniaczego budynku – jest gotowy projekt ze wszystkimi pozwoleniami, wylane  zostały  fundamenty pod budowę, wyprowadzono wszystkie przyłącza.
    
   Teren wokół nienagannie zagospodarowany, przygotowany mały plac zabaw dla dzieci, wydzielony parking na 10 miejsc postojowych.
    
   Bardzo dobra lokalizacja. Z dala od nadmorskiego zgiełku i gwaru, ale blisko centrum, zaledwie 800m do morza.
    
   Dojazd do Rewala:
   -droga wojewódzka numer 102, najbliższe miasta to Gryfice w odległości 27 kilometrów, Kołobrzeg - 45 kilometrów i Międzyzdroje - 45 kilometrów, 
   -do węzła S3 – 50 km – trasa na Szczecin, Berlin.
    
   Pensjonat działał od połowy lipca 2023, jak tylko zostały zakończone prace wykończeniowe. Pozyskiwanie klientów ograniczało się do ofert przez platformę Booking.
   Mimo to, od rozpoczęcia działania, obiekt cieszył się pełnym obłożeniem, z wyłączeniem pojedynczych dni na sprzątanie - co wynikało wyłącznie z przyjętej przez właścicielkę logistyki zarządzania obiektem.
   Domki cieszyły się dużym zainteresowaniem, a goście którzy się w nich zatrzymywali, bardzo chwalili sobie pobyt pod kątem warunków i atmosfery jakie zapewnia obiekt.
    
   Właścicielka - Sprzedająca obiekt, wraz z ofertą sprzedaży obiektu, oferuje odstąpienie konta na Bookingu z zebranymi już pozytywnymi opiniami a także działająca stronę www pensjonatu.
   Szczególnie zainteresowani mogą otrzymać do wglądu raporty z obłożenia domków.
    
   Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z bazy naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 899 000
Obiekty komercyjne na Sprzedaż
nr. oferty 419143
Cena
1 899 000 zł
Cena za m2
9 994 zł
Miejscowość
Rewal
Rodzaj budynku
Pensjonat
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2023
Powierzchnia
190 m2
Powierzchnia działki
1 043 m2
Kształt działki
Prostokąt
Liczba pokoi
15
Wyświetleń
329

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania