Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona, skontaktuj się z nami.

Do sprzedania pensjonat w Wisełce z wydanymi warunkami na rozbudowę (w załączeniu info o rozbudowie). Obecnie w skład nieruchomości wchodzą 23 mikroapartamenty z kuchnią i salą konferencyjną oraz 6 domków kempingowych. Nieruchomość jest położona w miejscowości nadmorskiej w pobliżu plaży i kompleksu leśnego, w odległości 10 km od Międzyzdrojów. W pobliżu są: pole golfowe (1,5 km), Woliński Park Narodowy oraz jeziora. Pensjonat przeszedł generalny remont w 2012 roku. Budynki pensjonatu wykonane są w technologii tradycyjnej murowanej w latach trzydziestych ubiegłego wieku z czego jeden budynek jest o przeznaczeniu pensjonatowym, podpiwniczony o trzech kondygnacjach nadziemnych z użytkowym poddaszem, a drugi przyległy budynek jednokondygnacyjny jest o przeznaczeniu niemieszkalnym restauracyjnym i usługowym o jednej kondygnacji nadziemnej i użytkowym poddaszu (sala konferencyjna). Budynki stanowią zorganizowaną, połączoną całość. Powierzchni użytkowa bez uwzględnienia powierzchni użytkowej klatki schodowej i kotłowni wynosi 742,84 m2.

Działka gruntu posiada nieregularny kształt, powierzchnia działki gruntu wykazuje nierówności powierzchni, spadki, dojazd do działki gruntu stanowi droga utwardzona. Działka gruntu posiada dostęp do pełnego uzbrojenia. Działka gruntu posiada dobre warunki gruntowo-wodne. Powierzchnia działki gruntu wynosi 2905 m2. Przy pensjonacie znajduje się 6 domków kempingowych.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z bazy naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

5 200 000
Obiekty komercyjne na Sprzedaż
nr. oferty 361337
Cena
5 200 000 zł
Cena za m2
7 000 zł
Miejscowość
Wolin, Wisełka
Rodzaj budynku
Pensjonat
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1930
Powierzchnia
742 m2
Powierzchnia działki
2 905 m2
Wyświetleń
904

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania