Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona, skontaktuj się z nami.

Do wynajęcia   piętrowy zakład produkcyjno handlowy znajdujący się w Niechorzu.
Zakład do tej pory zajmował się produkcją spożywczą dzięki czemu posiada duże, wysokie i przestronne pomieszczenia ze wszystkimi podłączeniami (media prąd woda kanalizacja).
Obiekt nadaje się   dla osób bądź firm, które chciałyby prowadzić produkcję, jak również można lokal zaadoptować na sklep czy restaurację.
Dodatkowym atutem jest duża działka 1900m2, która posiada dostęp do drogi z dwóch stron i jest możliwość wydzielenia dużego parkingu na kilkadziesiąt aut.
Kolejnym argumentem obiektu jest   140m mieszkanie gdzie można zakwaterować pracowników, są tam również pomieszczenia socjalne które mogą służyć jako szatnie biura itp.

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji


Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z bazy naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

35 000
Lokale na Wynajem
nr. oferty 399493
Cena
35 000 zł
Cena za m2
35 zł
Miejscowość
Rewal, Niechorze
Rodzaj budynku
Inny
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
1 000 m2
Wyświetleń
120

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania